Kreatif İşler’den Hazır Ofis Görüşleri

Ofisimizi Unit090’a taşımadan önce müşterilerimize bir rezidans dairesinde hizmet veriyorduk. Açıkçası aldığımız hizmet tam anlamıyla bir rezidans hizmeti olmamasına rağmen maliyetleri yüksekti. Dışarıdan bir göz olarak baktığımızda bir rezidans katında çok da ulaşılabilir olmadığımızı fark ettik. Kaba tabirle düz ayak, merkeze daha yakın ve daha sıcak bir ortama ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz sıralarda, yaklaşık bir sene önce, Unit090’la tanıştık.

Unit090’ı ziyaret ettiğimizde ilk olarak ekibin özenle tasarladığı şık, modern ve keyifli bir çalışma ortamı ile karşılaştık. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem veren bir ekip vardı karşımızda. Aklımızdaki tüm sorulara cevap verdiler. Unit090 içinde bir hazır ofisimizin olmasının artılarından bahsettiler ve hızlı bir kararla Unit090’a taşındık. Artık Porsuk’un kenarında, güzel bir manzara eşliğinde keyifle çalışıyor, üretiyoruz. 🙂

İşimiz dolayısıyla bazen tek odada çalışırken bazen birçok alanı aynı anda kullanma ihtiyacımız oluyor. Bu durumlarda, hazır ofis müşterisi olarak, Unit090’ın diğer ofis, toplantı odası ve etkinlik alanı çözümlerinden de yararlanıyoruz. Unit090’ın tek bir mekan içinde birden fazla çözüm sunması bu açıdan harika! 

Zaman içinde Unit090’ı tercih ederek ne kadar doğru karar vermiş olduğumuzu gördük. Güleryüzlü ve dinamik ekibi, çözüm üretme konusundaki hızları ve önceliklerinin müşteri memnuniyeti olma felsefesi ile Unit090 tam bir çözüm ortağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir