Modern Sunumla Geleneksel Çalışma Sistemi

Paylaşımlı ofiste masa kiraladığınızda sahip olduğunuz, bir masa ve bir sandalyenin çok çok ötesindedir. Fiziki olarak, donanımlı bir ofisten beklentilerinizin hepsini karşılar. Mutfağınız, karşılama alanınız, toplantı odanız, tuvaletleriniz, kilitli dolaplarınız ve dahası olur. Bunların yanı sıra, farklı mesleklere sahip, çeşitli iş kollarına mensup yan masa komşuları edinirsiniz. Bu da sistemin kullanıcılarına sunduğu paha biçilemeyen değerlerden biridir.

Birbirinden bağımsız işlere sahip olup aynı mekanı paylaşıyor olmak, yeni iş bağlantılarına ve güzel dostluklara  yol açar. Günün sonunda hem maddi hem de manevi olarak kazançlı olduğunuzu görürsünüz. Yani artık masa kiralamanın ötesine geçmişsinizdir çoktan. Yeni nesil çalışma sisteminin bir parçası olmuşsunuzdur.

Yeni nesil diyoruz ama aslında bize çok da yeni olan bir kültür değil bu. Eski hanları düşünün mesela. Aynı avluya açılan kapılar, elindeki işi yetiştiremeyince yan dükkandan destek alanlar ya da bugün komşum hiç siftah yapmadı deyip kendisine gelen müşteriyi komşusuna gönderen gönlü bol meslek erbapları. İşte paylaşımlı ofis alanlarında bulacaklarınız tam olarak bunlar. Yeni bir sunum şekliyle servis edilen; köklerimizden, gönlümüzden, ruhumuzdan gelen eski bir çalışma kültürü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir