Sıtarbaks’ta Çalışanlar VS Paylaşımlı Ofis Kullanıcıları

Kahve ve çalışma arasında güçlü bir bağ var. Ama…

Evde, kafede ya da paylaşımlı ofis alanında, artık çalışmaya başlamadan önce uyanmak için herkes bir sade kahvesini yudumluyor. Ama bizlere verimli çalışma ortamını ya da iyi bir işi sağlayan tek şey sade bir kahve olsaydı kıraathanelerdeki herkesin CEO olacağına eminiz ?

Paylaşımlı ofis kullanıcısı olmadan önce Sıtarbaks ya da evde çalışan kullanıcılarımızın deneyimlerini düşüncelerimizle harmanlayınca aşağıdaki görüşleri sizinle paylaşmak istedik.

Evden çalışmak en başta avantajlı görünse de pijama, televizyon, yıkanacak bulaşıklar ve çamaşırlar planlanamayan zaman içerisinde işlerin önüne geçiyor. Sonra ‘ben her yerde çalışabilirim’ diye düşünen cengaver özgür girişimciler manzaralarını değiştirmek için kendilerini Sıtarbaks, muadil zincir kahveciler ya da 3.nesil kahve dükkanlarına atıyor. Fakat gelin görün ki işinizi, çalışma ortamı sessizliğinde ya da az sesliliğinde yapmanın daha verimli olduğunu birkaç kez gürültüye ve bir kahveye en az 9 TL ödeyerek deneyimlemek zorunda kalıyorsunuz. Ve yine hatırlamakta fayda var, en pahalı yanlış bir deneyime harcadığınız zamanın bedelidir.

Başkalarıyla birlikte çalışmanın günlük etkileşimi içerisinde daha yaratıcı, hızlı bir çalışma ortamı arıyorsanız sizi de bir saatliğine bir kahveden çok daha ucuza Unit090’a bekleriz. Kahveleriniz, internetiniz ve sıcacık çalışma ortamınız bizden ? Kamusal şov yapmak isterseniz işinizi bitirdiğinizde tüm paylaşımcılar olarak Sıtarbaks’a gidebiliriz. Emin olun daha iyi kahve içtiğinizde değil daha iyi işler yaptığınızda olmak istediğiniz yere daha yakın olacaksınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir