Unit090’dan Bir Hizmet Daha!

Unit090’dan Bir Hizmet Daha!

Unit090 olarak belirlediğimiz iki farklı sloganımız var. Biri hem hayat felsefemizi hem de yaratmak istediğimiz Unit090 kitlesini ifade eden çok sevdiğimiz mottomuz ‘’Katıl-Çalış-Paylaş’’. Diğeri ise verdiğimiz hizmetleri ve çözüm odaklı oluşumuzu anlatan ‘’İşinizi Kolaylaştırıyoruz’’.

Ve yine işinizi kolaylaştırmak adına bir yenilik daha yaptık. Çok değerli mali müşavirimiz Serhat Cer’in de katkılarıyla artık muhasebe hizmeti de veriyoruz.

Unit090 kullanıcıları için yapmaya çalıştığımız, bir işin kuruluş aşamasından büyümesine kadar her alanda çözüm üretebilmek. Bu kısımda en önemli unsurlardan biri muhasebe işleri. Özellikle start-uplar için çok önemli bir kalem. Bir de başlangıç aşamasındayken bu hizmeti alacağınız doğru kişiyi bulmak için harcanacak zaman düşünülünce iş gittikçe zorlaşıyor.

Biz de tüm bunları göz önünde bulundurarak dedik ki, Eskişehir paylaşımlı ofis olarak hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyelim.

Artık sanal ofis hizmetiyle beraber muhasebe hizmetini de alarak daha konforlu ve kapsamlı bir paketle, güvenilir bir mali müşavirle çok daha pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Biz Unit090 olarak sizin işinizi kolaylaştırmak için yenilikler yapmaya devam edeceğiz. Takipte kalın. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir