Bir Sene Önce Bu Yola Nasıl Çıktık?

Unit090 olarak birinci yaşımızı 14 Ekim Cumartesi günü hizmet verdiğimiz şirketler, paydaşlarımız ve destekçilerimiz ile birlikte kutluyoruz. Paylaşım kültürünü ve paylaşım ekonomisini destekleyen bir mekan olarak 10 Ekim Kendi İşim Günü ve birinci yılımız kapsamında mekanı tanıtmak adına bir kampanya düzenledik. Detayları bit.ly/2xtB9OR linkinde bulabilirsiniz.

Peki bir sene önce bu yola nasıl çıktınız derseniz;

Paylaşım kültürünü seven, hayatın paylaşarak daha anlamlı olduğuna inanan bir ekibiz. İş hayatında öğrenilenin ve kazanılanın aktarılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu duygularımızdan yola çıkarak insanların paylaşarak çalışabileceği, aktardıkça öğreneceği ve çoğalacağı bu mekânı kurduk.

Standart ofis ortamlarında körelen yaratıcılık duygusunun yeniden açığa çıkabilmesi için çabalıyoruz. Biz Unit090 ekibi olarak paylaşmayı seven, yenilikçi, her türlü bakış açısına ihtiyaç duyan, kaliteden yana, değişime açık, farklılıklara saygı duyan ve onları harmanlamak isteyen, tüm değerlere önem veren, tüm canlıları seven ve koruyan, dünyayı bir bütün olarak algılayan bir ekibiz. Bu ruhla bu işe başladık. Eksilmeden, her geçen gün çoğalarak devam edeceğiz.

Siz de kendi hayatınızı tasarlıyorsanız, hayatınızın mimarı sizseniz , kanatlarınıza sahip çıkıp onlarla uçuyorsanız… Sizin de yeriniz burası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir