Unit090’da Aile Olmak Bir Ayrıcalıktır

Paylaşımlı ofis kullanıcımız Duygu Sefercioğlu sizler için yazmış. Keyifli okumalar 🙂

Ofis Ortamında Aile Olmak

Ofis, iş hayatı olan insanların en önemli mekanıdır. Ofiste çalışırken güzel ilişkilerle arkadaşlık ortamını kurmak oldukça dikkat ve özen isteyen bir iştir. Ben ofis ortamında çalışan bir kişi olarak arkadaşlık ortamıyla güzel iş ilişkileri kurmakta şimdiye kadar biraz zorlanmış bir insanım. Çünkü her insanın farklı karakteri ve iş anlayışı vardır. Kimi insanla yıldızınız parlar, kimi insanla ise ne kadar isteseniz de bir türlü o ilişkiyi kuramazsınız.

Ankara’da doğup büyüyüp babamın işi dolayısı ile İstanbul’a geldikten sonra kendi yaşantımda çokça değişiklik olmuştu. Arkadaşlık ortamlarının ya da iş arkadaşlıklarının İstanbul’da biraz daha farklı geliştiğini fark etmem biraz zamanımı aldı. Durum böyle olunca da ofis ortamında çalışmak bana çok da fazla haz vermemeye başladı. Uzun yıllar boyunca İstanbul’da yaşadıktan sonra şimdi ev arkadaşım olan ama İstanbul’daki hem iş arkadaşı hem de ev arkadaşımla Eskişehir’e taşınarak yeni bir hayata adım attım.

Bu yeni hayatımda birçok şey değişikti. Farklı bir şehir farklı insanlar farklı yüzler içinde kendimi biraz yalnız hissetmeye başladım. Ancak zamanla bu ufak ama şirin şehirde kendimize güzel bir hayat kurduk. Ev arkadaşım, zamanla işlerimizin de açılması ile ofis ortamına ihtiyaç duymaya başladı. Aslında arkadaşım ikimizin de ofis ortamında çalışmasıyla daha farklı ve değişik yüzlerle tanışarak iş alanlarımızı genişletmeyi amaçlamıştı. Ancak ben o kadar umutsuzdum ki tekrar ofis ortamında çalışmak bana zor geliyordu. Gel zaman git zaman arkadaşımın da telkinleriyle bir iki sefer çalışmaya başladığım paylaşımlı ofis Unit090’ı ziyarete gittim.

Bu ziyaretlerim sırasında gerçekten farklı ve güzel insanlarla tanıştım. Her ne kadar yaşları benden küçük olsa da kendimi aralarında oldukça rahat ve farklı hissetmeye başladım. Ancak yine de ofis ortamında çalışmak bana çok da cazip gelmiyordu. Bir iki sefer Unit090 Paylaşımlı Ofis’e çalışmaya gittim. Gerçekten buradaki atmosferi çalışırken içime çekerek ne kadar güzel ve farklı bir ortam yarattıklarını fark etmeye başladım. Çok gariptir ki içimde yeniden ofiste çalışma isteği doğmaya başladı. Ofis ortamında aile olmak durumu Unit090 Paylaşımlı Ofis‘te gerçekten başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş. Bu durum beni gerçekten cezbetti. Üstelik ofiste herkes birbirine çok yakın davranıyor. Tam bir aile ortamı kurulmuş. Evden çıkıp ofise çalışmaya geldiğinizde sizi güler yüzlü insanların karşılaması ve sanki yıllardır tanışıyormuş gibi havanın esmesi de insanı sevindiren ayrı bir konu.

Unit090 Paylaşımlı Ofis’te farklı iş sektörlerinden gelen birçok insan size güler yüzlü ve samimi bir ortam sağlıyor. Özellikle ofisin patroniçeleri sizi bağrına basmış durumda. Ailenizden çok buradaki insanlarla günlerinizi geçiriyorsunuz. Burada işlerimi daha kolay ve rahatlıkla yapma imkanı buldum. Üstelik insanların size her gün aynı şekilde davranması, yüzlerindeki o gülümsemenin hiç değişmemesi de insanı oraya bağlıyor.

Unit090 Paylaşımlı Ofis‘te aile olmak bir ayrıcalıktır. Sloganımız Katıl Çalış Paylaş. Bu deneyimi sizlerin de paylaşması dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir